home Papaz Büyüsü Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü neredeyse her kültürde karşımıza çıkan çok kadim bir büyü yöntemidir. Bu büyünün yapımında kullanılan esrarlı duaların etkisi yıllar boyunca medyumlar arasında aktarılmış ve anlatılmıştır. Gerçek medyum hocalar tarafından, özellikle eski dönemlerde bu büyünün yaygın şekilde yapıldığı görülmektedir.

Her büyü gibi süryani büyüsü de temellerini öte alemlerde var olan enerjilerden alır. Bu enerjilerin gücünü fark eden medyumlar farklı ilimler sayesinde süryani büyüsü yapmayı öğrenmiş, zaman içerisinde bu büyüyü geliştirerek günümüze ulaştırmıştır.

Süryani büyüsü özellikle Mezopotamya coğrafyasında çok yaygın görülmektedir. Mısır’dan başlayarak Türkiye’ye kadar her yerde bu büyünün benzeri çalışmalar görülür. Türkiye’de bu büyüyü yapan kişiler Mardin çevresinde daha yoğun olarak görülmektedir. İsminden anlaşıldığı gibi Süryaniler tarafından sıkça yapılan büyü yöntemi bugün çoğu medyum tarafından öğrenilmiştir.

Süryani büyüsü etki ederken yapılış amacına göre çok farklı belirtiler gösterebilmektedir. Bu belirtilerin neler olduğu sadece büyü yapıldıktan sonra söylenebilir. Her medyumun kendine göre okuduğu dualar bulunduğu için belirtiler de aynı ölçüde farklı olacaktır.

Sık kullanılmış olan bir büyü olsa da bugün medyumlar çok daha etkili çalışmalar öğrenmiştir. Bu nedenle süryani büyüsü yapan medyum sayısı azalmaktadır. Bu çalışma yerine kullanılabilen papaz büyüsü gibi daha etkili yöntemler insanların hayatını düzeltmeye yardım etmektedir.

Süryani Büyüsü Çok Eski Bir Tarihe Sahiptir

medyum ali hoca

Bölgedeki büyü kültürünün en önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilen süryani büyüsü kadim tarihi sayesinde fazlasıyla ilgi çeken bir çalışmadır. Özellikle aşk ve bağlama amaçlarıyla yapılıyor olması nedeniyle insanlar tarafından çok daha sık talep almaktadır.

Süryani büyüsü yapan medyumlar insanların birbirlerine olan sevgilerinin artmasını sağlayabilir. Bu çalışma ile temelleri atılan ilişkilerin evliliğe yürüdüğü çok sık görülmektedir.

Temelde aşk ve bağlama amaçlı yapılan süryani büyüsü eski zamanlarda en etkili büyü yöntemlerinden biri olarak bilinmekteydi. O dönemde insanların büyü hakkındaki bilgisi zayıf olduğu için bu büyü en etkili olanı olarak düşünülmekteydi. Ancak zaman içerisinde öte alemler hakkında bilgimiz arttığı için daha etkili ve hızlı sonuç veren büyü yöntemleri öğrenilmiştir.

Süryani Büyüsü Her Kültürde Benzer Şekilde Görülür

Süryani büyüsü kadim bir büyü çalışması olduğu için neredeyse her kültürde ortak olarak görülmektedir. Kimi zaman farklı isimler ile karşımıza çıkan bu çalışmalarda her daim aynı yöntemlerin kullanıldığı görülür.

Bugün süryani büyüsü yerine papaz büyüsü yaptırmak çok daha doğru bir tercih haline gelmiştir. Aşk ve bağlama gibi amaçlarla yapılan papaz büyüsü tüm diğer büyü çalışmalarından çok daha net sonuçlar verir. Özellikle hızlı tutması istenen bir çalışma varsa en iyi seçenek papaz büyüsü olacaktır.

One thought on “Süryani Büyüsü Nedir?

  1. DANYAL dedi ki:

    EVLİLİĞİM LANET OLASI MEDYUM AHMET YÜZÜNDEN BİTMEK ÜZRE! BAĞLAMA BUYUSU YAPTIRDIM BEN BU KİŞİYE ALLAH KAHRETSİN KEŞKE YAPTIRMASAYDIM DOLANDIRICININ TEKİYMİŞ PARAMI ALDI BÜYÜYÜ YAPTIM DEDİ YAPMADIĞI BELLİ NE TELEFONLARA CEVAP VERİYOR NE MEŞAZLARA ÇIKIYOR ALLAHINDAN BULASICA HAKKIMI HARAM EDİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir