home Papaz Büyüsü Mersin Büyü Yapan Hocalar

Mersin Büyü Yapan Hocalar

Mersin büyü yapan hocalar konusunu Mersin civarında yaşayan insanlar araştırmaktadır. Günümüzde gerçek bir medyum bulmak oldukça zor hâle gelmiştir. Pek çok dolandırıcı, kendinin medyum olarak tanıtıp insanları kandırmaktadır. Bu tür durumlara sebebiyet vermemek için hoca, medyum, şaman, şifacı, falcı adı altında iş yapan insanları çok iyi araştırmak ve daha sonra çalışmak için görüşmek gerekmektedir.

Mersin’de Google verilerine göre en çok Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinden medyum hoca aratılmaktadır.

Büyü, insanların istediklerinin olması için yapılan ve yönlendirilen enerjiye denmektedir. Gerçek medyumların çıkardığı ve yönlendirdiği bu enerji sayesinde insanlar dilediklerini yaptırmaktadır fakat büyüyü ve sihri kötüye kullanmak; yaptıran kişiyi de etkilemektedir. Kişinin enerjini adeta ruh emici görevine bürünüp emmektedir. Bu yüzden büyü ve sihri üçüncü kişiler için kullanmamak gerekmektedir. Kişi, kendi isteklerini ve sadece kendisini ilgilendiren konular için büyü ve sihri yönlendirmelidir. Büyü yaptırılınca karma meydana gelmektedir ve üçüncü kişilere yaptırılan kara büyüler en büyük karmayı oluşturmaktadır. Büyü yaptıracak kişi; başkalarına ve kendine zarar vermek istemiyorsa bu tür büyülerden iyi anlayan ve kişiyi kandırmayan hocalarla çalışmalıdır. Bu yüzden Mersin büyü yapan hocalar iyice araştırılmalı ve gerçek olanları ile yola devam edilmelidir.

Türk Mitolojisinde Büyü Nedir?

Mersin büyü yapan hocalar konusunu araştıran insanlar büyünün kökeninin çok eskiye dayandığını ve Türk mitolojisiyle yakından ilgili olduğunu görmektedir. Türklerin eski dini olan Şamanizm, büyü ve sihir üzerine kurulu olan bir dindir. Öyle ki Mezopotamya ve Anadolu coğrafyasının frekansının ve Anadolu insanının; yaşadığı topraktan dolayı özel bir enerjisinin olduğu düşünülmektedir. Eski zamanlarda da bu enerji sıkça kullanılmıştır.

Şamanlar ve şifacılar, büyülerle insanları iyileştirmekteymiş. En eski tapınaklardan olan Göbeklitepe’de de Anadolu coğrafyasında yaşayan eski halkların Sirius yıldızı ile ruhani yollarla iletişime geçtiği düşünülmektedir. Pek çok medyum, Göbeklitepe’de yaşayan insanlar ile Sirius’ta yaşayan farklı boyutlardaki üst bilinçten varlıkların telepatik yollarla iletişime geçtiğini ve özel bir konumda bulunduğunu söylemektedir. Öyle ki bu topluluklar artık Tanrı yerine Sirius’a tapmaya başlamıştır. Bu yüzden de Kuran’da Şira’nın Rabbi de O’dur cümlesinin yer aldığı söylenmektedir. Anadolu halkının yüzyıllar öncesinden beri büyü, sihir, ruhani yollar ve enerji ile bağlantısı ve bilgisi bulunmaktadır. Bu durum da mitolojik kaynakların kökenini oluşturmuştur. Türk masallarında yer alan sihirli beşik, sihirli değnek, sihirli göl gibi unsurların ana kaynağı da buradan gelmektedir.

Mersin’de Büyü Yapan Hoca Nasıl Bulunur?

Kökenlerinde ve topraklarında özel şamanların yetiştiği Anadolu topraklarında yaşayan insanlar da büyü ile istediklerinin olması için enerji yaratmak istemektedir. Bu yüzden gerçek, havas ilmine sahip Mersin büyü yapan hocalar bulmak ve onlarla çalışmak istemektedir. Mersin’de büyü yapan hocalar konusu araştırılırken güvenilir referanslarla yola çıkmak gerekmektedir. Dolandırıcılar işi sistematik hâle getirdiği için, insanlar aylar sonra dolandırıldığını fark edebilmektedir. Bu yüzden daha önce ismi araştırılan hocalarla ilgili yapılan yorumları okumak en güvenilir yöntemlerden biri olmaktadır. Siz de gerçek bir hoca arıyorsanız veya çalıştığınız hoca hakkında yorum yapmak istiyorsanız sitemizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir