home Papaz Büyüsü Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Medyum şikayetleri araştıran insanlar eninde sonunda güvenilir medyuma ulaşır. Güvenilir bir medyum sayesinde en basit haliyle başarılı uygulamalara tanıklık eden kişiler ise bu medyum hakkındaki görüşlerini internet üzerinde rahatça ifade eder. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey medyumlar arasındaki güvenilir olanlarını bulmak için iyi bir araştırma yapmak olmalıdır.

Medyumların arasında hem üfürükçü olanlar hem de gerçek olanlar vardır. Zira medyum olmak kolay bir şey değildir ve sadece doğuştan seçilmiş olan kişiler medyum olabilir. Bu kişilerin doğuştan sahip oldukları özellikleri ise şunlardır:

  • 6. hisleri son derece kuvvetlidir. Bu hisler sayesinde gayb alemlerinde bulunan varlıkları kolayca tespit edebilirler. Onlarla iletişim kurabilirler. Onlarla kurulan iletişim ise bu dünyadaki uygulamalarının başarısı için olmazsa olmaz faktörlerden bir tanesidir.
  • Medyum şikayetleri okunarak bulunan güvenilir bir medyumun doğuştan duru görü özelliği vardır. Yani bir olayın aslında neden o şekilde gerçekleştiğini ve kızan bir kişinin neden kızma ihtiyacı hissettiğini çok iyi bir şekilde bilir.
  • Medyumlar aynı zamanda ruhsal olarak göç edebilirler. Gayb alemlerine giderek buradaki varlıklar ile görüşebilir veya oradaki enerjileri dünyamızdaki uygulamalarında kullanabilirler.

Bunun gibi farklı özelliklere sahip olma işi kolay olmadığından ve doğuştan geldiğinden dolayı sonradan kim bu işe gönül koysa dahi onun medyum olma ihtimali yoktur. Bu nedenle medyumluk sonradan kazanılan veya öğrenilen bir meslek değildir.

Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Medyumlar arasında dolandırıcılar ve üfürükçüler çok fazladır. Üstelik bunların sayısı her geçen gün artmaktadır. Medyumlara başvurmak isteyen kişilerin ise ne kadar zor durumda olduğu bilinmektedir. Çünkü çoğu kişi için son çare medyumlardır. İşte bundan dolayı son çare olarak gördükleri yerlerde hiçbir kimse dolandırıcıların eline düşmek istemez. Bunun için sektörü bilen kişiler iyi bir şekilde araştırma yaparlar ve sonrasında güvenebilecekleri bir medyuma gitmek isterler. Medyum yorumları da bundan dolayı son derece önemlidir.

Medyumlar hakkında yapılan yorum ve görüşler aslında her insan için gereklidir. Çünkü bu yorumlara bakarak insanlar dolandırıcı medyumlara gitmekten korunmaktadır. İnternet üzerinde yorumlarınızı, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi belirtebileceğiniz pek çok yer vardır. Bunlardan bazıları:

  • Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal platformlar
  • Arama motorlarında çıkan en güncel forum siteleri
  • Web siteleri

Tüm bunlara yorum ve görüşlerinizi sunabilirsiniz. Ancak burada tarafsız bir şekilde yayın yapan yerlere bu yorumlarınızı sunmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Zira başka bir şekilde yorumlarınız zaten yayınlanmaz veya farklı şeylere alet olabilirsiniz. Medyum şikayetleri ile deneyimlerinizi paylaşacağınız yerin seçimi de son derece önemlidir.

Medyumlar hakkında bilgi edinmek, diğer insanların görüşlerine erişmek isterseniz eğer sitemize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir